REKLAMA

KROSNO: 21-letni pijany kierowca staranował słupki i uszkodził ekran dźwiękochłonny (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. 21-letni kierujący skodą staranował słupki oddzielające jezdnię od chodnika i uszkodził ekran dźwiękochłonny. Okazało się, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13, na zjeździe łączącym ulicę Podkarpacką z Jagiellońską w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 21-letni kierujący skodą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał na chodnik i uderzył w barierę dźwiękochłonną. Pojazd odbił się od ekranu akustycznego i pokonując kilka metrów chodnikiem, zatrzymał się na jezdni. Na skutek zdarzenia uszkodzeniu uległy słupki oddzielające jezdnię od chodnika oraz ekran dźwiękochłonny.

Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 21-latka. Policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Źródło: KPP Krosno

24-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.