REKLAMA

Pogłoski o tym, jak chronić się przed oszustwami związanymi z aptekami internetowymi – Aarp

Pogłoski o tym, jak chronić się przed oszustwami związanymi z aptekami internetowymi – Aarp

Czy kiedykolwiek wcześniej chciałeś kupić leki z apteki internetowej lub nawet z innej witryny internetowej? Chroń siebie i swoich bliskich, zachowując czujność podczas kupowania leków przez Internet. W rzeczywistości istnieje kilka witryn internetowych aptek, które działają zgodnie z prawem i zapewniają wygodę, prywatność, a także bufory przy zakupie leków. Jednak amerykańskie artykuły żywnościowe, a także administracja leków ostrzegają, że w rzeczywistości istnieje kilka nieuczciwych aptek internetowych, które oferują leki na receptę po znacznie obniżonych kosztach, często bez konieczności posiadania autentycznej recepty.

Te nieuczciwe strony internetowe zazwyczaj mają w widocznym miejscu baner kanadyjski, jednak w rzeczywistości mogą być one obsługiwane przez złoczyńców https://polska-ed.com pochodzących z drugiego końca świata, którzy nie mają połączenia z Kanadą. Leki nabyte z tych witryn internetowych mogą być niebezpieczne, jak również mogą narazić Twoje zdrowie na niebezpieczeństwo. Jak możesz powiedzieć, że apteka internetowa faktycznie działa oficjalnie? BeSafeRx FDA może pomóc w zlokalizowaniu i uniknięciu oszustwa w aptekach internetowych.

Nie posiadaj licencjonowanego przez stan farmaceuty w USA, który mógłby odpowiedzieć na Twoje obawy. Zapewnij dość obniżone ceny, które wydają się być naprawdę dobre, aby były prawdziwe. Wysyłaj spam, a nawet niechciane wiadomości e-mail z ofertami niedrogich leków. Leż poza USA lub wysyłaj na cały świat. Te apteki często oferują leki, które mogą być niebezpieczne, ponieważ mogą: Posiadać zbyt dużo lub bardzo mało aktywnego składnika potrzebnego do leczenia stanu zdrowia lub nawet dolegliwości.

Składają się z nieprawidłowych lub nawet różnych innych szkodliwych elementów. Składnik aktywny jest tym, co tworzy skuteczny lek na chorobę, a nawet stan zdrowia, z którym ma się uporać. Jeśli lek zawiera nieznane składniki aktywne, może nie wywierać pożądanego wpływu, może mieć nieprzewidywalną komunikację wraz z innymi lekami, które przyjmujesz, może potencjalnie powodować szkodliwe, negatywne skutki, a nawet może powodować różne inne poważne problemy zdrowotne i zdrowotne, w tym poważne reakcje alergiczne.

W rzeczywistości istnieją sposoby na łatwe określenie bezpiecznej apteki internetowej. Oni: Potrzebują legalnej recepty od lekarza lub jeszcze jednego licencjonowanego lekarza. W rzeczywistości są akredytowani przez stanową radę apteczną lub nawet porównywalną firmę zajmującą się kondycją. (Aby zweryfikować warunki licencji apteki, sprawdź komisję apteczną stanu.) Miej STAN ZJEDNOCZONY.

Właściwie są w Stanach Zjednoczonych i dają wskazówki dotyczące drogi. Jeszcze jednym sposobem sprawdzenia witryny internetowej jest faktycznie próba znalezienia taśmy zweryfikowanych witryn internetowych metod aptek internetowych National Association of Panels of Drug store (NABP), zwanej dodatkowo taśmą VIPPS. Ta taśma sugeruje, że korzystanie z apteki internetowej jest rzeczywiście bezpieczne, biorąc pod uwagę, że spełnia ona warunek wymagań licencyjnych, a także inne wymagania NABP.

Ponieważ jeszcze więcej osób korzysta z sieci, aby rozpoznać swoje problemy zdrowotne, niektórzy korzystają z Internetu, aby otrzymać przepisane leki. Jednak wiele aptek internetowych jest niezarejestrowanych, dlatego kupowanie w nich wszystkich jest w rzeczywistości potencjalnie szkodliwe. Leki, w tym Viagra na impotencję, a także lek obniżający poziom cholesterolu Lipitor (Atorwastatyna), są często oferowane po niskich kosztach online i bez przepisanych przez lekarza rodzinnego lub zaleceń farmakologa.

Niezbędne jest ich wsparcie w zakresie tego, czy lek jest dla Ciebie zgodny, dawkowania, możliwych do osiągnięcia negatywnych skutków, a także wszelkiego rodzaju niebezpiecznej komunikacji z różnymi innymi lekami. Leki pochodzące z niezarejestrowanej strony internetowej mogą również zagrażać Twojemu zdrowiu i samopoczuciu, ponieważ mogą być faktycznie spóźnione, rozwodnione lub nawet sztuczne. W przypadku leków dostępnych na receptę apteka internetowa powinna otrzymać prawnie autentyczną receptę tuż przed podaniem leku.

Jeśli chcesz, możesz samodzielnie opublikować receptę, ale przepisany e-mail to za mało. Kiedy przepisany lek został faktycznie otrzymany, lek może zostać faktycznie wydany i dostarczony do Ciebie. Alternatywnie, niektóre strony internetowe oferują rozwiązania dla lekarzy, w przypadku których można umówić się na wizytę on-line, a przepisana recepta jest dostarczana do apteki w celu wydania.

05-10-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.