Jakość Powietrza Rymanów

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Rymanowie. Przedstawiamy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych danych, raport zawiera także prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Rymanów oraz dane historyczne.

Przez to, że nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, możesz ocenić bieżący stan jakości powietrza, co pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i śledzenia zmian w czasie rzeczywistym.

Zapoznaj się z interaktywnym raportem tutaj


Stan Jakości Powietrza w Rymanowie dzisiaj

Dzisiaj w Rymanowie jakość powietrza została sklasyfikowana jako dobra. Niskie stężenie pyłów zawieszonych i dwutlenku siarki na stacjach pomiarowych nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców. Pomiar w czasie rzeczywistym potwierdza, że nie ma potrzeby obaw o szkodliwy ozon.

Smog Rymanów (19.04.2024) - zalecenia

Z przyjemnością informujemy, że w Rymanowie można bez obaw wychodzić na zewnątrz. Zalecamy korzystanie z uroków naszej miejscowości i odwiedzanie lokalnych atrakcji. Bez masek, bez ograniczeń. Dzisiejszy dzień jest idealny na aktywne odkrywanie.